سوالات متداول

ثبت نام ( ایجاد حساب کاربری ) در وبسایت فروشگاه مینیاتور موجب ارایه خدمات مطلوب و سهولت درپیگیری سفارش ها می گردد. تیم پشتیبانی فروشگاه مینیاتور به تمامی مراحل خرید، از زمان ثبت سفارش تا تحویل آن به مشتری، نظارت مستقیم دارد. 

برای خرید از سایت فروشگاه مینیاتور ابتدا پس از انتخاب کالای موردنظر، آنرا به سبد خرید اضافه و مراحل خرید اینترنتی را به ترتیب تکمیل نمایید. حتما در زمان ثبت سفارش مربوطه، تعداد، نوع، رنگ، جنس، اندازه و مبلغ نهایی، نام کالای مربوطه را به دقت بررسی و اطمینان حاصل نمایید. پس از آن از طرف تیم پشتیبانی مشتریان فروشگاه مینیاتور بوسیله پیامک و یا سایر ابزارهای ارتباطی که در نظر گرفته شده، تایید ثبت سفارش نهایی اطلاع رسانی خواهد شد.

تیم پشتیبانی فروشگاه مینیاتور ، در زمان ساعات اداری ( از ساعت ۸ تا۱۸) پاسخگوی شما می باشد. اگر در خارج از این زمان سؤال یا ابهامی برای شما بوجود آمد برای ما در پشتیبانی آنلاین سایت پیغام بگذارید تا در اولین ساعات روز کاری بعد باشما تماس حاصل گردد.

در ۲۴ ساعت از شبانه روز امکان ثبت سفارش وجود دارد اما فقط از ساعات ۸ الی ۱۸  تیم کارشناسان فروشگاه مینیاتور در اسرع وقت و کوتاه ترین زمان ممکن برای پیگیری سفارش کالای شما اقدام می نمایند و تایید سفارش را برای شما پیامک می کنند.اما اگر در ساعت غیر کاری سفارش خود را ثبت کردید.در سیستم ذخیره می شود و کارشناسان در اولین فرصت پیگیری لازم را انجام می دهند.

بله، در هر زمان از ثبت سفارش امکان لغو سفارش تا ۱۲ساعت برای شما وجود دارد. ولی پس از ثبت کالای مورد نظر خود و پرداخت وجه آن، می بایست با تیم پشتیبانی فروشگاه مینیاتور تماس بگیرید.  ( ۰۹۱۸۳۱۴۲۰۱۱ )  اگر سفارش شما ساخته نشده باشد  ظرف ۱۲ساعت کل وجه شما مسترد خواهد شد. چنانچه دیر اطلاع دهید و سفارش شما ساخته شده باشد هزینه اجرت کار گرفته می شود .

خیر، پس از تایید نهایی سفارش، پیامکی از طرف فروشگاه مینیاتور برای شما ارسال می گردد تا از آغاز روند خرید اینترنتی خود اطمینان حاصل کنید. در صورت لزوم، کارشناسان وب سایت فروشگاه مینیاتور با شما تماس خواهند گرفت.

بله؛  اما هدف فروشگاه مینیاتور این است که شما یک خرید آسان و لذت بخش آنلاین را تجربه کنید. اما چنانچه شما نیاز به خرید تلفنی دارید می توانید از ساعت ۸ الی ۱۸ با شماره تلفن های ۰۹۱۸۳۱۴۲۰۱۱_۰۸۱۳۲۵۲۴۰۲۰_۰۸۱۳۲۵۱۸۴۶۵ تماس حاصل کنید و برای خرید حضوری به نشانی همدان بازار مظفریه، روبروی کیوسک نیروی انتظامی، کارگاه مینیاتور و یا همدان بازار مظفریه، مجتمع گالری طلا، طبقه همکف، واحد ۴۴،طلای مینیاتور مراجعه فرمایید.

می بایست با تماس از طریق تلفن و یا ارسال پیامک، عدم حضورخود را اعلام کنید تا زمان بعدی مجددا هماهنگ شود. همچنین شما می توانید برای جلوگیری از برگشت کالا، زمان حضور خود را اعلام نمایید تا کالا در زمان مشخص برای شما ارسال شود.

می توانید از طریق تماس تلفنی یا ارسال پیامک و یا بخش تماس با ما هر گونه مغایرت را به تیم پشتیبانی فروشگاه مینیاتور اطلاع دهید. بدیهی است مینی طلا خود را موظف به عودت کالا می داند و کارشناسان ما شما را جهت استردادکالا طبق دستورالعمل استرداد کالا راهنمایی می کنند.

اگر پرداخت به صورت آنلاین دچار اختلال شد و یا فاکتور پرداخت شده با مبلغ سفارش مغایرت داشت این موضوع را از طریق تماس تلفنی با تیم پشتیبانی فروشگاه مینیاتور پیگیری نمایید تا هر چه سریعتر برای آن، اقدامات کافی و لازم انجام گیرد.

زمان رسیدن سفارش با توجه به عواملی نظیر محل ارسال و نحوه تحویل سفارش متفاوت است ولی به طور کلی سفارش ۱ الی ۲ روزه آماده و به پست ارسال می شود.

هزینه ارسال به شهر همدان مبلغ ۴۰/۰۰۰ هزار تومان ، هزینه ارسال به سایر شهرستان ها ۱۰۰/۰۰۰ هزار تومان و از طریق پست می باشد.

سایت مینی طلا با ارسال پیامک مرحله به مرحله، وضعیت سفارش را به شما اعلام میکند. همچنین برای اطلاع از وضعیت سفارش خود می توانید به بخش پیشخوان، سفارش های من ، مراجعه کنید.

خیر، شما می تواند هر تعدادی از محصول را که مد نظر دارید سفارش دهید.